Zsuzsovej sa pýtali na zoznámenie s Kočnerom. Na prvé stretnutie jej mal priniesť Porsche, tvrdí

29.06.2020
Dnes pokračoval súdny proces v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej.  Súd zahrnul do dokazovania nahrávky z telefonátov a aj SMS-ky, vrátane tých, ktoré polícia zaznamenala pri odpočúvaní Mariána Kočnera.  Súd sa obžalovanej Aleny Zsuzsovej pýtal na jej príjem - ako aj na to, odkiaľ vzala 20-tisíc eur pre Zoltána Andruskóa. Na súde sa pýtali aj na zoznámenie s Mariánom Kočnerom - Zsuzsová pred súdom hovorila o tom, že jej mal Kočner na prvom stretnutí priniesť auto svojej dcéry. Priebeh pojednávania v dnešnom podcaste opisuje redaktorka redakcie Aktuality.sk Laura Kellöová. Aj tento týždeň pokračujeme v seriáli Tour de východ. Dnes z Košíc s umelcom Petrom Kalmusom.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK