Hrozí že by Kočner vyhral aj na Ústavnom súde? Budaj rieši zabijaka horšieho ako korona
27:57

Hrozí že by Kočner vyhral aj na Ústavnom súde? Budaj rieši zabijaka horšieho ako korona

07.09.2020
Kočnerovi hrá do karát judikatúra Ústavného súdu. Pozreli sme sa s právnikom na rozhodnutia, podľa ktorých súd musel overovať tvrdenia Zoltána Andruskóa. Druhou témou dnešného podcastu je znečistený vzduch - ktorý ročne zabije niekoľkonásobne viac Slovákov ako koronavírus. Výpoveď svedka Zoltána Andruska má problém – Špecializovaný trestný súd v Pezinku neodsúdil Kočnera a Zsuzsovú aj preto, že judikatúra Ústavného súdu prikazuje podložiť výpovede takých svedkov ako Andruskó ďalšími dôkazmi. Viac povie trestný právnik Patrik Rako. Slovákov zabíja aj horšia pliaga ako koronavírus – konkrétne znečistený vzduch zabije na Slovensku podľa ministerstva životného prostredia až 5 tisíc ľudí ročne, prostredníctvom chorôb ako napríklad rakovina pľúc. Minister Ján Budaj to chce riešiť - pošle úradníkov kontrolovať krby. Viac sa dozviete v podcastovom rozhovore.  Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.