Korona bude teraz týždne klesať. Ľudia zomierajú ďalej, len nie sú v koronačíslach
18:39

Korona bude teraz týždne klesať. Ľudia zomierajú ďalej, len nie sú v koronačíslach

28.04.2021
Zajtra sa menia pravidlá očkovania. Kedy, ako a čím sa zaočkujete? Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský hovorí, že vakcíny zatiaľ na výber nebudú. Ďalšie zmeny priblíži šéf Národného centra zdravotníckych informácií Richard Suja. Analytik z iniciatívy Veda pomáha Martin Šuster tvrdí, že už v máji sa zaočkuje každý, kto bude chcieť a v júni bude problém zohnať ľudí na očkovanie. Zároveň podľa neho na Slovensku zomiera – a ešte ďalšie týždne bude zomierať - množstvo ľudí, ktorí v covidových štatistikách nie sú, ale ich smrti sa dalo predísť. Šéfa analytikov z ministerstva zdravotníctva Mateja Mišíka sme sa pýtali, ako dlho nám budú títo ľudia ešte zomierať, ale aj aký vývoj pandémie môžeme čakať v najbližších týždňoch. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.