Nová prognóza: Nakazených bude stokrát menej ako sa pôvodne čakalo

22.04.2020
Slovensko čakajú dva možné scenáre – jeden je, že počet infikovaných koronavírusom bude klesať – a druhý, že dosiahne niečo cez 5000 ľudí. To je stokrát menej, ako pôvodný predpoklad. Čísla, aj rozdiel v nich, vysvetlí priamo šéf analytikov ministerstva zdravotníctva, Martin Smatana. Pýtali sme sa aj na to, čo znamenajú nové čísla v praxi. Pýtali sme sa aj opozičného poslanca a exministra zdravotníctva Richarda Rašiho a aj profesora virológie Fedora Čiampora.  Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK