Exminister Demeš: Lukašenko je gangster, nemali by sme s ním jednať ako s prezidentom.

14.08.2020
Alexander Lukašenko nie je legitímny prezident, je to gangster a nemali by sme s ním jednať ako s prezidentom. Bielorusko je dnes aj o sebaúcte Európskej únie a mali by sme voči tamojšiemu vládnucemu režimu zaujať tvrdý postoj. Tvrdí to bývalý minister medzinárodných vzťahov Pavol Demeš.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK