Matovič aj Sulík: Máme toho dosť. Bratislava sa uvoľní, respirátory skončia
13:39

Matovič aj Sulík: Máme toho dosť. Bratislava sa uvoľní, respirátory skončia

19.05.2021
Koalícia opäť horí – a opäť ide o spor Richarda Sulíka s Igorom Matovičom. Tentoraz ide o štátny rozpočet. Obaja si od včerajška vymieňajú štipľavé invektívy cez tlačové konferencie. Mnohé okresy sa v pondelok posunú do lepšej farby - Bratislava bude v oranžovej farbe covid-semaforu. Čo všetko to znamená? Budete počuť ministra zdravotníctva Vladimíra Lengvarského a šéfa zdravotníckych analytikov Mateja Mišíka. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.