Lipšic aj Kysel vysvetľovali, Blaha vyťahoval Lučanského
28:03

Lipšic aj Kysel vysvetľovali, Blaha vyťahoval Lučanského

01.02.2021
Poslanci dnes vypočúvali kandidátov na špeciálneho prokurátora. “Grilovali” prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry Petra Kysela a advokáta Daniela Lipšica. Zatiaľ, čo Kysela sa pýtali na prípad Milana Lučanského, Lipšic musel vysvetľovať politickú minulosť a vzťahy s politickými špičkami. Ako to prebiehalo, čo všetko sa poslanci kandidátov pýtali a ako odpovedali, v podcaste povie novinár Peter Hanák.  Špecializovaný trestný súd poslal do väzby v kauze Mýtnik bývalého šéfa Finančnej správy SR Františka Imreczeho, ale aj ďalších obvinených. O téme sme sa rozprávali s Xéniou Makarovou z nadácie Zastavme korupciu. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.