Matovič – pomsta alebo logika? Vláda bez SaS môže byť tvrdo konzervatívna.
25:21

Matovič – pomsta alebo logika? Vláda bez SaS môže byť tvrdo konzervatívna.

22.03.2021
Vládna kríza pokračuje – Richard Sulík odmieta požiadavku Igora Matoviča, aby SaS prišla o jedno ministerstvo. Ďalšia koaličná strana Za ľudí vyčkáva a osud svojich nominantov oznámi najskôr zajtra.  Za OľaNO budete počuť ministra obrany Jaroslava Naďa. Dozviete sa, čo by podľa neho mohol ďalej robiť Igor Matovič, ale aj akú logiku má, že by SaS mala prísť o jeden rezort. Čo sa bdue diať teraz? Pýtali sme sa politologičky Viery Žúborovej. Podľa nej vláda bez SaS a časti Za ľudí bude výrazne konzervatívnejšia. Majú podľa nej kroky Igora Matoviča logiku?  Moderuje Peter Hanák. 

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.