Niekedy mám chuť vziať spravodlivosť do vlastných rúk, ale nechcem byť ako oni, reaguje na kočnerovu nevinu Jozef Kuciak.
34:32

Niekedy mám chuť vziať spravodlivosť do vlastných rúk, ale nechcem byť ako oni, reaguje na kočnerovu nevinu Jozef Kuciak.

03.09.2020
Šok a znechutenie, také sú reakcie najbližších pozostalých po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej na verdikt o nevine Mariána Kočnera a Aleny Zsuzsovej. "V niektorých momentoch mám chuť vziať spravodlivosť do vlastných rúk,ale nechcem byť presne ako oni a vážim si ľudský život, reagoval bezprostredne po tomto prekvapivom rozsudku otec zavraždeného novinára Jozef Kuciak. Pre jánových kolegov z redakcie Aktualít je takýto verdikt nepochopiteľný.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.