Fico je stále silný. Aký by bol Pelleho Smer? Sú Kuffovci umiernení fašisti alebo len náboženskí extrémisti?

27.05.2020
Peter Pellegrini včera podnikol doteraz najväčší útok na Roberta Fica zvnútra strany. Fico však podľa nášho zdroja blízkeho Smeru - má stále väčšinu v predsedníctve.  Kým včera sme v podcaste analyzovali vyjadrenia Roberta Fica – dnes sa zameriame na jeho straníckeho kolegu, no po novom politického súpera – Petra Pellegriniho. Aký by bol Pellegriniho Smer? A aká by bola prípadná nová strana, ak by Pellegriniho krídlo odišlo? Budete počuť politologičku Anetu Világi. A preskupujú sa aj parlamentní fašisti. Z kotlebovho klubu ĽSNS odchádzajú poslanci z menšej strany KDŽP – otec a syn Kuffovci a Tomáš Taraba. Ten označil Smer za liberálnu stranu a poslankyňu Záborskú za pro-choice.  Ak vás prekvapuje, že aj v súvislosti s KDŽP hovoríme o fašistoch, máme na to analýzu politológa Pavla Hardoša. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK