Ústavný právnik: Referendum o predčasných voľbách devalvuje význam volieb a neguje rozhodnutie voličov.
24:47

Ústavný právnik: Referendum o predčasných voľbách devalvuje význam volieb a neguje rozhodnutie voličov.

28.01.2021
Referendum o predčasných voľbách devalvuje rozhodnutie voličov vo voľbách, ak volič nebude mať istotu, že jeho rozhodnutie bude platiť štyri roky, význam volieb sa stratí, hovorí na margo kľúčovej opozičnej agendy vyvolať predčasné voľby ústavný právnik Marián Giba. Hlavný hygienik výnimkami pre pozitívne infikovaných poslancov či vicepremiéra Holého porušil zákon, tvrdí Generálny prokurátor.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.