Smer: Jankovskej zlyhanie sa môže stať hocikomu, Kičura, Makó a Žembera sú obete

21.04.2020
Smer už druhý deň hovorí, že ich strana nemá žiadne škandály. Denne pritom vychádzajú informácie o problémoch nominantov Smeru. Napríklad dnes zasahovala NAKA u bývalého šéfa Štátnych hmotných rezerv Kajetána Kičuru – a po odhaleniach Aktualít vo funkciách končia aj šéf daňovej kriminálky Ľudovít Makó či šéf správy ciest Roman Žembera. Konfrontovali sme s tým podpredsedov Smeru Petra Žigu a Richarda Rašiho. Jeden tvrdí, že títo nominanti Smeru sú obete novej vlády, Druhý hovorí, že Jankovskej zlyhanie sa môže stať hocikomu. Zajtra sa otvoria malé obchody a služby a aj niektoré vonkajšie športoviská. Ľudia si tak budú môcť nakúpiť, čo im za mesiac chýbalo. Viac povie poslanec za Oľano, Peter Kremský. Postupné uvoľňovanie opatrení, ak budeme mať priemerne pod 100 infikovaných ľudí denne, kritizuje opozičný Smer. Richard Raši tvrdí, že by sa prevádzky dali otvárať aj keby sme mali viac infikovaných. Úradníci či sudcovia, ktorí sú ovplyvniteľní napríklad darmi – budú môcť byť trestne stíhaní. A to vrátane lístkov na hokej či futbal pre politikov do VIP zóny. Viac nám povedala priamo ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK