Spravodlivosť pre Kotlebu prišla neskoro. Príbeh ženy s koronou
19:13

Spravodlivosť pre Kotlebu prišla neskoro. Príbeh ženy s koronou

13.10.2020
Predseda parlamentnej strany ĽSNS Marián Kotleba by mal ísť na 4 roky a 4 mesiace do väzenia. Tak znel rozsudok, voči ktorému sa Kotleba odvolá. Dnes sme ho zastihli v národnej rade. Prichádza do úvahy aj nové konanie, ktoré by mohlo rozpustiť ĽSNS? Odpovie ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. Pre náš podcast dnes rozhodnutie o treste pre Mariana Kotlebu komentovali aj líder opozície Peter Pellegrini, poslanec za SaS Ondrej Dostál, aj poslankyňa za Oľano Anna Andrejuvová, ktorá v minulosti podporila poslanecký návrh kotlebovcov. Niektorí Slováci sú proti opatreniam, a niektorí dokonca veria rôznym konšpiračným teóriám popierajúcim koronavírus. V Aktualitách sme sa vám preto rozhodli ukázať reálnych ľudí, ktorých táto pandémia postihla. Dnes to bude Rozália Vlasková – ktorá sa nakazila na filmovom festivale a ochorením Covid 19 trpí už mesiac. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.