Trnka nespoznáva svoj hlas na nahrávke. Truban priznal chyby, no chce byť opäť predseda PS

02.06.2020
Bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka sa dnes posadil pred disciplinárnu komisiu. Hlas na nahrávke s Kočnerom – údajne nespoznáva.  Pustíme aj ďalšiu nahrávku Trnkovho hlasu – aby sme si mohli urobiť názor, či sú hlasy rovnaké. Konkrétne z rozhovoru pre televíziu Markíza – kde Trnku aj vidno. V tomto rozhovore mal Trnka podľa prokurátora klamať o tom, ako prepustil Jozefa Majského. Michal Truban chce byť aj po neúspešných voľbách znova predsedom Progresívneho Slovenska. Snem je už tento týždeň. Nechýba mu sebareflexia? Jeho vyzývateľkou bude Irena Bihariová – rozhovor s ňou si môžete vypočuť vo včerajšom podcaste. Moderuje Peter Hanák. 

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK