Valášek: Vyšehrádske manželstvo sa nevydarilo, je čas na odluku a nových partnerov..
28:11

Valášek: Vyšehrádske manželstvo sa nevydarilo, je čas na odluku a nových partnerov..

20.11.2020
Ak by bola Vyšehrádska štvorka manželstvom, je načase si dať pauzu a poobhliadnuť sa po iných partneroch, hovorí šéf parlamentného eurovýboru Tomáš Valášek na margo sporu Maďarska a Poľska s EÚ. Parlamentný Ústavnoprávny výbor aj dnes pokračoval v grilovaní kandidátov na post Generálneho prokurátora. Investigatívny novinár Marek Vagovič medzi sedmičkou kandidátov žiadneho nového Trnku nevidí.  

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.