Obhájil sa Gröhling? Posúďte sami. Koaliční partneri chcú zverejnenie a vysvetlenie

14.07.2020
Minister školstva Branislav Gröhling z SaS čelí obvineniam z plagiátorstva. Denník N upozornil na to, že jeho diplomovka je do veľkej miery rovnaká ako jeho bakalárka – a navyše sú v nej odpísané aj časti prác iných autorov, bez riadneho citovania. Minister tvrdí, že prácu obhájil v súlade s vtedajšími pravidlami. Dnes sa postavil pred novinárov. Či presvedčil, posúďte sami - vypočujte si jeho argumenty v dnešnom podcaste.  Opozícia ho síce kritizuje, no o návrhu na odvolanie zatiaľ nehovorí ani Robert Fico, ani Peter Pellegrini. Čo na to koaliční partneri? Chcú aby minister svoju prácu zverejnil a vysvetlil. Budete počuť Kristiána Čekovského z OĽaNO a aj Tomáša Valáška zo strany Za ľudí. Moderuje Peter Hanák. Poznámka: Redaktor Peter Hanák a poslanec OľaNO Kristián Čekovský boli v minulosti kolegovia v RTVS.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK