Šeliga vyhodil Kotlebu. Sú Fico a Blaha za Trumpa?
30:47

Šeliga vyhodil Kotlebu. Sú Fico a Blaha za Trumpa?

03.11.2020
Nedávno pozitívny, no napriek tomu dnes v parlamente odmietol ukázať test na koronavírus. Mariana Kotlebu a jeho poslancov dnes podpredseda parlamentu Juraj Šeliga vykázal zo sály.  Marian Kotleba to bude riešiť trestným oznámením na Juraja Šeligu. Kto zo slovenských politikov v amerických voľbách fandí Donaldovi Trumpovi a kto Joeovi Bidenovi? Budete počuť napríklad Roberta Fica a Ľuboša Blahu zo Smeru, šéfa európskeho výboru Tomáša Valáška zo strany Za ľudí, Ondreja Ďuricu z ĽSNS a bývalého diplomata v USA, dnes poslanca zo strany Hlas, Petra Kmeca. Moderuje Peter Hanák.    KMEC headline

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.