Kotleba na súde rečnil o „Cigánoch“ napriek upozorneniu. Pracovný trh sa pomaly spamätáva

08.06.2020
Marián Kotleba sa opäť posadil na lavicu obžalovaných na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku. Namietol sudkyňu Ruženu Sabovú – ktorá súd napríklad aj Mariána Kočnera. Proces sleduje nás kolega Tomáš Kyseľ. Slovenský pracovný trh sa pomaly spamätáva – a rastie počet pracovných ponúk. Avšak zatiaľ sme na tom stále oveľa horšie ako pred koronakrízou. Nezamestnanosť stúpa – viac ľudí si hľadá prácu pri menšom počte ponúk. Viac povie Nikola Richterová z portálu Profesia.sk. Dozviete sa aj to, ako zamestnávatelia počas krízy vyžadujú od uchádzačov o prácu splnenie prísnejších kritérií – napríklad vyššie vzdelanie a viac praxe. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK