Slovenský príbeh so Sputnikom je pre Česko výstrahou, tvrdí komentátor Šídlo
31:02

Slovenský príbeh so Sputnikom je pre Česko výstrahou, tvrdí komentátor Šídlo

15.04.2021
Sputnik, boj s pandémiou, ale aj predvolebná situácia v Českej republike – kontext, do ktorého prišiel na svoju prvú oficiálnu návštevu v novej roli slovenského premiéra Eduard Heger už tradične k nášmu západnému susedovi. Tam však ešte stále viac rezonuje jeho predchodca Igor Matovič – ponúkneme pohľad politického komentára Jindřicha Šídla. Náš príbeh so Sputnikom je podľa neho pre Česko výstrahou.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.