Kauza Kuciak sa vráti: Súd pochybil, Kočner a Zsuzsová nie sú nevinní
17:04

Kauza Kuciak sa vráti: Súd pochybil, Kočner a Zsuzsová nie sú nevinní

15.06.2021
Najvyšší súd zrušil rozsudok vo vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej a vrátil prípad na súd do Pezinka. Marian Kočner a Alena Zsuzsová tak ešte budú môcť byť odsúdení. Najvyšší súd prikázal vykonať voči nim ďalšie dôkazy. V dnešnom podcaste vám prinášame reakcie všetkých strán. Po rozhodnutí sa nám podarilo nahrať aj exkluzívny rozhovor s predsedom senátu Najvyššieho súdu, ktorý o tomto prípade rozhodoval, sudcom Petrom Paludom. Budete počuť rodinu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Vypočuť si budete môcť tiež slová prokurátora Úradu špeciálnej prokuratúry Michala Šúreka a advokáta Mariana Kočnera Mareka Paru. Po rozhodnutí sme sa spojili aj so šéfom policajného tímu, ktorý vyšetroval túto vraždu, Petrom Juhásom. Moderuje Peter Hanák.

Podcast NAHLAS |aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.