Pôvod jógy - 1. časť (Védy, Upanišády, Jóga sútry)

30.04.2020

David Dostal z korenyjogy.cz s obrovským prehľadom a humorom jemu vlastným rozpráva o tom, ako sa v priebehu tisícročí formovala joga a aké boli jej podoby. V historických textoch nájdeme mnoho paralel na dnešné "problémy" ľudí a David výborne objasňuje odkaz starých jogových diel a ich potenciál pre náš vlastný duchovný rozvoj.

Podcast Nádych - výdych. Joga podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie, Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK