Pionieri jógy I. - Juraj Gajdoš
40:25

Pionieri jógy I. - Juraj Gajdoš

15.10.2020

Juraj Gajdoš je stálicou slovenskej jogovej scény už vyše 30 rokov. V oblasti pohybu a terapie jógou má rozsiahle teoretické aj praktické vzdelanie vrátane dvoch doktorátov a štúdiu v Indii. Vedie cvičenia, píše odborné články, prednáša jogu na univerzitách a vzdeláva učiteľov na Slovensku aj v zahraničí. Svoje rozprávanie o podobe jógy na Slovensku od roku 1989 a jej postupnom vývoji až po dnes kombinuje občasnými radami pre dnešných učiteľov. Porozpráva, ako sa sám uchránil od operácie chrbtice a ako ho táto skúsenosť ovplyvnila pri jeho vnímaní a ďalšom učení jogy. Juraja nájdete na www.jogagajdos.sk alebo na jeho hodinách v rehabilica.sk.

Podcast Nádych - výdych. Joga podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie, Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.