Na vlně podnikání s Milanem Polákem
40:28

Na vlně podnikání s Milanem Polákem

15.07.2021
Jak nyní funguje byznys model internetového prodejce oblečení Zoot? Kdy bude společnost, která musela v minulosti projít reorganizací, v černých číslech? A jak se změnila situace na trhu po příchodu konkurence jako Zalando a About You? O tom všem si v novém podcastu Na vlně podnikání povídá Dan Tržil s šéfem Zootu Milanem Polákem. A řeč přišla i na mnoho dalších témat, třeba jestli může e-commerce s módou dále růst.

Podcast Na vlně podnikání je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: EKONOM
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.