Jiří Kvíz - Jak se zorientovat v dotacích a má smysl, aby o ně žádala i vaše firma?
38:37

Jiří Kvíz - Jak se zorientovat v dotacích a má smysl, aby o ně žádala i vaše firma?

01.10.2020
Dnešní díl vám pomůže zorientovat v dotacích, udělat si obrázek o tom, zda dotace může čerpat i vaše firma a kdy je žádat o dotaci chyba. V Česku není žádný ucelený systém, ve kterém byste se mohli v aktuální nabídce dotací zorientovat. Dotace často bývají vypsány "úředničinou" a častokrát bývá dost těžké se zorientovat a pochopit, zda na dotaci jako firma dosáhnu a co k tomu potřebuji. Má smysl, aby vaše firma žádala o dotaci? Čerpat nebo nečerpat? Praktické tipy na téma dotace pro firmy v dnešním díle s Jiřím Kvízem z Enovation.cz.

Podcast Na vlně podnikání je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: EKONOM
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.