Na vlně podnikání s Tomášem Jízdným
30:08

Na vlně podnikání s Tomášem Jízdným

02.09.2021
Jak obtížné je podnikat v oblasti vzdělávání? V čem je tento byznys specifický? A dá se na něm vůbec slušně vydělávat? O tom všem a mnohem dalším si v dalším díle podcastu Na vlně podnikání povídal Dan Tržil s Tomášem Jízdným, zakladatelem společnosti Education.cz.

Podcast Na vlně podnikání je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: EKONOM
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.