Prohlášení - Co jsem se naučil za 130 epizod podcastu a co s ním bude dál
08:40

Prohlášení - Co jsem se naučil za 130 epizod podcastu a co s ním bude dál

19.04.2021
Podcast Na vlně podnikání obsahuje více než 130 rozhovorů o podnikání, práci a firmách. Zaměřoval se na praktické know-how a inspiraci, kterou mohl posluchač jednoduše přenést do svého pracovního života. Podcast prošel spoustou změn a v dubnu 2021 se jeho vlastnictví přesunulo na týdeník Ekonom. Proč si myslím, že to podcastu pomůže být lepší než kdy předtím? A co jsem se za 3 roky tvorby tohoto podcastu naučil? Zjistíte ve videu.

Podcast Na vlně podnikání je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: EKONOM
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.