Na vlně podnikání s Leošem Kubíčkem
26:42

Na vlně podnikání s Leošem Kubíčkem

27.05.2021
Virtuální realita už dávno není jen zábavou hráčů počítačových her. Speciální brýle i další vybavení dnes najdou využití třeba při tréninku a školení zaměstnanců, nebo při prezentaci nových výrobků a služeb. Pronikání virtuální reality do firemního světa výrazně napomohla i pandemie a z původní zábavy pro počítačové nadšence a hráče se tak stává obří byznys.

Podcast Na vlně podnikání je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: EKONOM
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.