Karel Novotný: práce vs. freelance
24:21

Karel Novotný: práce vs. freelance

01.02.2021
V první epizodě Na vlně podnikání roku 2021 přivítám Karla Novotného. S Karlem jsem už před pár lety podcast nahrával, protože měl pověst jako freelancer superstar, který je známý svým silným brandem „mindless”.    Dnes Karel vede dvě (a půl) firmy, ve kterých se snaží rozvíjet marketing. Povídáme si o jeho tranzici z freelancingu do aktuální práce. Nabouráme hned několik stereotypů o freelance, shrneme hejty na korporáty a povíme si o (skrytých) rozdílech mezi „prací” a freelancingem. Nakonec si povíme o dopadu covidu na různé sektory, ve kterých Karel pracuje.    V rozhovoru uslyšíte: stereotypy o freelance jak přebíráme cizí schémata o osobní odpovědnosti a svobodě o dlouhodobém plánování

Podcast Na vlně podnikání je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: EKONOM
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.