Na vlně podnikání s Andreou Hurychovou
28:54

Na vlně podnikání s Andreou Hurychovou

24.06.2021
Způsob, jakým lidé konzumují zábavu, se v posledních letech zásadně změnil. Zatímco starší generace jsou zvyklé svůj volný čas trávit sledováním televize nebo on‑line videoték typu Netflix či HBO Go, mladí lidé daleko ve větší míře brouzdají na internetu a hrají hry. Fenoménu streamerů, kteří v živém přenosu hrají počítačovou hru, komentují ji a do toho si povídají se svými diváky, se věnuje týdeník Ekonom v aktuálním čísle. O tom, jak uspět na YouTube, a o fenoménu influencerů a youtuberů si zase v podcastu Na vlně podnikání povídal Dan Tržil s Andreou Hurychovou, odbornicí na influencer marketing a zakladatelkou WeDigital Prague, což je agentura specializující se na on-line video a kreativní kampaně s influencery.

Podcast Na vlně podnikání je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: EKONOM
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.