Jan Sekerka, CEO Motionlab: Stavíme globální produkt na využití personalizovaných videí
31:45

Jan Sekerka, CEO Motionlab: Stavíme globální produkt na využití personalizovaných videí

05.11.2020
V další epizodě Na vlně podnikání uslyšíte Jana Sekerku, CEO Motionlab. Motionlab vytváří platformu pro personalizaci videí a od začátku se buduje jako globální projekt. Nejde tak tedy o výrobu jednotlivých videí, ale o technologii, která jich zvládne personifikovat statisíce.    V rozhovoru se dozvíte:  proč v Motionlab nemají investory jak se různí prodejní proces v Evropě a US jaké fuckupy si zažili a co je naučily jak personalizovaná videa ovlivní budoucnost televize proč (ne)evangelizovat trhy 

Podcast Na vlně podnikání je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: EKONOM
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.