#61 | Apolónia Sejková (občianska aktivitska | MyMamy o.z.)
46:39

#61 | Apolónia Sejková (občianska aktivitska | MyMamy o.z.)

05.04.2022
V dnešnej časti vám predstavíme človeka, dámu, ktorá je medzi Prešovčanmi známa, ako občianska aktivistka. Okrem toho však pred rokmi založila občianske združenie MyMamy, ktoré malo v začiatkoch za cieľ hovoriť o potrebách žien na materskej. Rokmi sa ale z tejto organizácie stala uznávaná inštitúcia, ktorá pomáha týraným ženám na ich ceste za lepším a bezpečnejším životom. Vypočujte si zaujímavý, no miestami bolestivý príbeh Apolónie Sejkovej.

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Na Trojici vo dvojici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.