Intro do podcastu

18.10.2020
Ahojte všetci. Som Jožo, no... alebo presnejšie povedané som Jožo Verbovský. Mnohí z vás ma poznáte ako kamoša, syna, brata, manžela, otca, zaťa, švagra, manažéra, kolegu, suseda, lokalpatriota, abo proste teho z co znace chto to. No ako ma možno nepoznáte je to, že mi život odjakživa dáva do cesty inšpiratívnych Prešovčanov so zaujímavou pracou, hobby, alebo jednoducho čímkoľvek čo robia. A ja Vám ich chcem týmto podcastom predstaviť. Aby sa o našom meste Prešov hovorilo ako o mieste šikovných ľudí... lebo ako sám dobre viem... je ním už aj teraz.

See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Podcast Na Trojici vo dvojici je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK