Richard Sulík (SaS) a Peter Žiga (Hlas)

15.08.2020
V tejto časti Na telo plus sa dozviete: - ako to bolo s desiatkami miliónov za Východoslovenskú energetiku - čo pripomína Richardovi Sulíkovi smerácke časy - či bude koalícia riešiť poradcu ministra financií, ktorý získal štátne zákazky za 800-tisíc eur - prečo Peter Žiga označuje stranu Tomáša Druckera za muchu - kedy by mohlo prísť druhé podnikateľské "kilečko"

Podcast Na telo s Michalom Kovačičom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK