NA ROVINU o brutalite slovenskej mafie: Odrezávali hlavy, škrtili káblom
31:48

NA ROVINU o brutalite slovenskej mafie: Odrezávali hlavy, škrtili káblom

16.11.2019
„Nikdy nepochopím, že keď sa mafia rozhodla niekoho zlikvidovať, prečo to urobila beštiálnym spôsobom. To znamená, že ho ešte predtým mučila a nedopriala mu milosrdnú smrť," povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom novinár Ján Petrovič. V týchto dňoch mu vychádza kniha Slovenská mafia: Príbehy písané krvou.

Podcast NA ROVINU|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.