NA ROVINU s Janou Bittó-Cigánikovou: Matovič je zákerný klamár. Z výboru ma neodvolajú
41:47

NA ROVINU s Janou Bittó-Cigánikovou: Matovič je zákerný klamár. Z výboru ma neodvolajú

19.02.2021
Koaličný kolega ju chce odvolať z postu predsedníčky zdravotníckeho výboru parlamentu, za boj proti ministrovi Krajčímu. Jana Bittó-Cigániková tvrdí, že koaličná rada ju vo funkcii podrží.     S Janou Bittó-Cigánikovou sme sa rozprávali o tom:  – prečo je Slovensko najhoršie v počte úmrtí na covid 19 na obyvateľa, – či SaS brzdila opatrenia, – či by mal minister zdravotníctva odstúpiť, – či Sulík neprovokuje Matoviča, aby mu bral preferencie, – či by SaS neprospeli predčasné voľby, – prečo kritizuje ministra Krajčího za zrušenie financovania interrupcií žien nad čé rokov, keď s tým SaS vopred súhlasila v programovom vyhlásení vlády, – či ustojí odvolávanie z postu šéfky zdravotníckeho výboru, – prečo kritizuje vládu na tlačovkách ako opozičný politik a prečo neodišla z SaS spolu s Luciou Nicholsonovou, – či v SaS ešte zostal niekto, kto by mohol byť nástupcom Richarda Sulíka, – či by si dala pichnúť ruskú vakcínu, ak ju neschváli Európska lieková agentúra.

Podcast NA ROVINU|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.