NA ROVINU s ministrom vnútra Mikulcom: Nebudeme špehovať ani zisťovať, kto s kým telefonuje
32:45

NA ROVINU s ministrom vnútra Mikulcom: Nebudeme špehovať ani zisťovať, kto s kým telefonuje

01.04.2020
„Chceme len monitorovať pohyb ľudí, ktorí by mohli byť nakazení. A tiež tých, ktorí sa nachádzajú v ich okolí, aby sme zabezpečili účinnejšie testovanie na koronavírus,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom minister vnútra Roman Mikulec (OľaNO). Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Romanom Mikulcom: – prečo chce Slovensko zbierať viac údajov o svojich občanoch ako iné krajiny – či to nie je príliš veľký zásah do základných ľudských práv – aké sú záruky, že sa nebude obchodovať s dátami od operátorov – či budú mať úradníci, ktorí ich budú analyzovať, bezpečnostné previerky – či by nebolo efektívnejšie viac a rýchlejšie a testovať na koronavírus – či zostane vo funkcii policajný prezident Milan Lučanský – ako je spokojný so šéfom NAKA Branislavom Zurianom

Podcast NA ROVINU|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.