NA ROVINU s Danielom Lipšicom: Prečo chcem byť špeciálny prokurátor
30:41

NA ROVINU s Danielom Lipšicom: Prečo chcem byť špeciálny prokurátor

16.12.2020
„Zastupoval som premiéra Matoviča aj ministra Naďa, lebo boli stíhaní účelovo. Ak sa dostanem ako špeciálny prokurátor do konfliktu záujmov, vylúčim sa z rozhodovania,“ povedal v relácii NA ROVINU kandidát na špeciálneho prokurátora Daniel Lipšic.   Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Danielom Lipšicom: – či nie je prekážkou, že spôsobil smrteľnú dopravnú nehodu – ako chce eliminovať svoje väzby na vplyvných politikov – čo urobí, keď bude prokuratúra rozhodovať o jeho klientoch – či má nejakú hranicu, koho by ako advokát nikdy nezastupoval – prečo mal napätý vzťah s generálnym prokurátorom Marošom Žilinkom – či ho nevyrušujú jeho kontakty so známym lobistom Michalom Gučíkom

Podcast NA ROVINU|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.