NA ROVINU s Richardom Sulíkom: Opozíciou by som sa zatiaľ nenazval
24:32

NA ROVINU s Richardom Sulíkom: Opozíciou by som sa zatiaľ nenazval

26.03.2021
Ministri za SaS dnes odišli z vlády. Čo bude ďalej? Pýtali sme sa predsedu SaS Richarda Sulíka. Richarda Sulíka sme sa pýtali: - či bude SaS v opozícii - na čom sa zasekli rokovania a v čom vie SaS ustúpiť - prečo trvá na tom, že by mal byť ministrom hospodárstva - ako vyzerali rokovania s Igorom Matovičom - či je pravda, že prezidentka odmieta menovať ministrov, kým koalícia neukáže väčšinu v parlamente - ako reaguje na slová Jaroslava Naďa, že problémom nie je len Matovič, ale aj Sulík

Podcast NA ROVINU|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.