NA ROVINU s Eduardom Hegerom: Sulíka som už neraz tlmil, viem aj zvýšiť hlas
28:07

NA ROVINU s Eduardom Hegerom: Sulíka som už neraz tlmil, viem aj zvýšiť hlas

02.04.2021
Prezidentka dnes vymenuje vládu Eduarda Hegera. Ako bude fungovať, keď vo vláde budúcej sedieť Igor Matovič aj Richard Sulík? V rozhovore s Eduardom Hegerom sa dozviete:  - ako bude fungovať rozhodovanie koaličnej rady a vlády, - či mu bude Igor Matovič pozerať na prsty, - v čom bude Hegerova vláda iná ako tá Matovičova, - prečo vláda ani po piatich týždňoch neprijala veľa z opatrení, na ktoré sa dohodli s odborníkmi, - prečo pred Veľkou nocou vláda dala výnimku na duchovnú starostlivosť, - či sa po sviatkoch chystá veľké uvoľnenie opatrení a ako to bude vyzerať, - či sa zrýchli očkovanie, - kto platí najväčší deficit za desaťročie, s ktorým Eduard Heger odchádza z rezortu financií.

Podcast NA ROVINU|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.