NA ROVINU s bratom Mariana Kočnera: Napadlo mi, že môže byť za vraždou
37:01

NA ROVINU s bratom Mariana Kočnera: Napadlo mi, že môže byť za vraždou

09.04.2020
„Nie je nič príjemné vidieť brata sedieť na lavici obžalovaných. Keď súdy vyriešia jeho kauzy, pôjdem za ním do väzenia. Uvidíme, čo sa stane, možno to bude moja prvá aj posledná návšteva,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom podnikateľ Ivan Kočner. Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Ivanom Kočnerom: – či by mu brat pomohol, keby ho v čase krízy požiadal o pomoc; – či mu už dochádza, že môže byť do konca života vo väzení; – kvôli čomu sa rozhádali a aké sú dnes vzťahy v ich rodine; – aké je to žiť s menom Kočner a či si nechce zmeniť priezvisko; – koho volil a prečo pomáhal v kampani Zuzane Čaputovej; – ako vníma vládu Igora Matoviča a jej boj s korupciou a mafiou; – čo si myslí o novinároch a či sa nechce vrátiť k dokumentu.

Podcast NA ROVINU|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.