NA ROVINU s prokurátorom Žilinkom: Kočner mal byť odsúdený za objednávku vraždy
55:11

NA ROVINU s prokurátorom Žilinkom: Kočner mal byť odsúdený za objednávku vraždy

15.10.2020
Prinášame vám rozhovory s kandidátmi na generálneho prokurátora. Začíname s Marošom Žilinkom. „Proces v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej som sledoval s veľkou nádejou, že bude rozhodnuté nielen zákonne, ale aj spravodlivo. Oslobodenie Mariana Kočnera a Aleny Zsuzsovej ma prekvapilo. Verdikt súdu som nepochopil, je slabo a rozporuplne zdôvodnený,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom kandidát na generálneho prokurátora Maroš Žilinka. Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Marošom Žilinkom: – či mal strach, keď sa dozvedel, že ho mali spolu s rodinou zavraždiť – či neuvažoval, že odíde z prokuratúry a aké je to žiť s ochrankou – aký je jeho vzťah s Robertom Kaliňákom a prečo si s ním tyká – či rokoval so Smerom alebo s Hlasom o podpore za šéfa prokuratúry – prečo by mal odísť Dušan Kováčik a čo si myslí o Jaromírovi Čižnárovi – koľko prokurátorov je čestných a pracovitých a koľko krivých a lenivých

Podcast NA ROVINU|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.