NA ROVINU so sudcom, čo zverejnil Threemu: Kočnerove správy nemám od advokáta Paru
28:40

NA ROVINU so sudcom, čo zverejnil Threemu: Kočnerove správy nemám od advokáta Paru

26.05.2020
„Urobil som to preto, aby si mohla verejnosť ohmatať tú bájnu Threemu, o ktorej všetci hovoria, no nikto ju nikdy nevidel,“ povedal v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom sudca Peter Šamko.   Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Petrom Šamkom: – odkedy mal k dispozícii 80-tisíc správ z Kočnerovho mobilu – či ich čítal predtým, ako zverejnil ich obsah na internete – kto a kedy mu ich dal a aký je jeho vzťah s advokátom Parom – či nie je etický problém, keď sa publikujú detaily zo súkromia – prečo nakoniec Threemu stiahol a čo zavesí na web najbližšie

Podcast NA ROVINU|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.