NA ROVINU s Danielom Lipšicom: Bödör, Gašpar ani Kováčik na slobodu nepôjdu
22:14

NA ROVINU s Danielom Lipšicom: Bödör, Gašpar ani Kováčik na slobodu nepôjdu

17.04.2021
„Skrátenie kolúznej väzby na päť mesiacov sa nebude týkať organizovaných a zločineckých skupín. Teda ani káuz ako Očistec,“ povedal v relácii NA ROVINU špeciálny prokurátor Daniel Lipšic. Čo sa okrem iného dozviete v rozhovore s Danielom Lipšicom: – či skrátenie kolúznej väzby nesťaží prácu polície a prokuratúry – ako vníma Kolíkovej výroky o politickom tlaku a vyvažovaní záujmov – či vedel vopred o zásahu NAKA voči Vladimírovi Pčolinskému – či mu volal po jeho zatknutí niekto z politikov Sme rodina – prečo to polícia občas preháňa s demonštráciou sily – v koľkých kauzách sa musel vylúčiť pre konflikt záujmov – či to neohrozuje chod jeho úradu a či neľutuje, že do toho šiel

Podcast NA ROVINU|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.