NA ROVINU o mafii: Hovorí o korupcii sudcov, vyhrážali sa mu smrťou
23:43

NA ROVINU o mafii: Hovorí o korupcii sudcov, vyhrážali sa mu smrťou

17.08.2018
Podľa neho s ňou spolupracovala aj Monika Jankovská, štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti. Janíček tvrdí, že zobrala úplatok tri milióny korún. V rozhovore s Ondrejom Janíčkom sa tiež dozviete: Prečo sa mu vyhrážal odsúdený vrah? Ako ho mafián Čongrády so zbraňou v ruke prinútil mlčať? Ako sudkyňa Jankovská spolupracovala s podsvetím? Od koho mala zobrať úplatok s kým je zasnúbený jej syn? Čo o nej povedal Čongrády na utajenej policajnej nahrávke?

Podcast NA ROVINU|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.