NA ROVINU s Ondrejom Lunterom: Štát očkuje zle, vakcíny majú ísť za ľuďmi, nie naopak
20:52

NA ROVINU s Ondrejom Lunterom: Štát očkuje zle, vakcíny majú ísť za ľuďmi, nie naopak

08.05.2021
Banskobystrický vicežupan Ondrej Lunter tvrdí, že štát by mal zmeniť prístup v očkovaní: za staršími ľuďmi na vidieku treba poslať mobilné očkovacie tímy. V podcaste s Ondrejom Lunterom sa dozviete:  – aký je záujem o očkovanie v regiónoch; – či sa naozaj budú o tri týždne zatvárať očkovacie centrá; – či sa dá taktizovať s vakcínami a čakať na Pfizer; – či stále očkujú prvou dávkou AstraZenecy; – čo si v regiónoch myslia o Bratislavčanoch, ktorí sa išli očkovať do Revúcej; – prečo nie je lepší nápad poslať viac vakcín do Bratislavy; – ako sa ľudia v regióne pozerajú na súčasnú vládu; – či bola vyvodená zodpovednosť za šafárenie s majetkom župy za Kotlebu.

Podcast NA ROVINU|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.