NA ROVINU s ministerkou Kolíkovou: Lipšic by nemal byť generálny prokurátor
34:27

NA ROVINU s ministerkou Kolíkovou: Lipšic by nemal byť generálny prokurátor

13.05.2020
„Nikto z koaličných partnerov nenamietal, že prokuratúru by mal viesť len prokurátor. Prekvapuje ma, že teraz sa to interpretuje inak,“ povedala v relácii NA ROVINU s Marekom Vagovičom ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí). Čo sa dozviete v rozhovore s Máriou Kolíkovou: – čo urobí, keď zvolí koalícia za šéfa prokuratúry Daniela Lipšica – či ju nefrustruje, že o jej agende rozhodujú silnejší politickí hráči – či bola voľba predsedu Najvyššieho súdu odvetou Igorovi Matovičovi – či môže justíciu zmeniť človek, ktorý mlčal za Harabina aj po Threeme – či by mal Andrej Kiska skončiť ako predseda strany Za ľudí – koho by si vybrala, ak by kandidovali Veronika Remišová a Juraj Šeliga.

Podcast NA ROVINU|aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.