Striptérka Zuzana Rossi | Na Gauči s Nasklee
01:16:31

Striptérka Zuzana Rossi | Na Gauči s Nasklee

22.10.2020

#nagauci #nasklee #podcast #rossistrip

Páčia sa ti moje podcasty? Môžeš sa pridať k mojim podporovateľom na Patreone! https://www.patreon.com/nasklee 

V dnešnej časti podcastu Na Gauči s Nasklee som sa rozprávala so Zuzanou Rossi, ktorá sa striptízu venuje už viac, ako 10 rokov. Dnes je majiteľkou vlastnej striptízovej agentúry a naďalej sa tomuto povolaniu venuje aj ona sama, kedže ju baví. Aké je robiť striptérku na Slovensku, ako sa zmenila mentalita slovákov za ten čas, ktorý sa povolaniu venuje a ako sa pasuje so svojou social anxiety, keď sa s ľuďmi stretávať jednoducho musí? A prečo si založila Onlyfans? To všetko sa dozviete v dnešnom rozhovore. 

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/rossistrip
https://www.instagram.com/petush.nasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Tento podcast mohol vzniknúť vďaka internetovému pripojeniu od 4ky: https://www.4ka.sk

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.