Kristiana Kóňa
01:24:15

Kristiana Kóňa

22.12.2019

Dnes som mala v podcaste prvýkrát niekoho, s kým som sa dovtedy ešte nikdy osobne nestretla. Sledujeme sa len na instagrame, radi však riešime podobné témy a máme toho čo-to spoločného. Preto som si fotografku Kristianu Kóňa pozvala na rozhovor, v ktorom sme sa povenovali najmä terapii, ale aj jej životu fotografky, vzťahom, dokonca aj nahote. 

KDE KRISTI NÁJDETE? 

INSTAGRAM: http://www.instagram.com/kristianakona

KDE MA NÁJDETE? 

BLOG: http://www.nasklee.com
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/petush.nasklee
FACEBOOK: https://www.facebook.com/nasklee/

E-MAIL: p.nasklee@gmail.com

!!! Nezabudnite odoberať môj Youtube kanál: http://youtube.com/nasklee/?sub_confi...

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.