Téma: Rozchody. Čerstvo rozídená vs posledný rozchod pred 10 rokmi | Lula & Petush (#05)
01:14:22

Téma: Rozchody. Čerstvo rozídená vs posledný rozchod pred 10 rokmi | Lula & Petush (#05)

12.06.2021

ĎAKUJEME za váš feedback a priazeň. Lula & Petush ♡   V dnešnej časti podcastu sme sa venovali téme rozchody a pozreli sme sa na ňu z rôznych uhlov pohľadu. Zo strany rozídených, ale aj zo strany rozchádzajúcich sa a hlavne sme porovnali naše pohľady čerstvo rozídenej vs vydatej, ktorá má za sebou posledný rozchod naposledy pred 10 rokmi.   Účinkovali: Lula Gachulincová (https://www.instagram.com/llnzz/​) & Petush Nasklee (https://www.instagram.com/petush.nasklee)  Kde nás ešte nájdete?   Lulin e-shop: https://domov.lulenzzlashes.sk​Môj hlavný youtube kanál: https://www.youtube.com/nasklee​ Potešíme sa, ak sa pridáte k odoberateľom nášho youtube kanálu 💕

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.