Alex Wortex | Na Gauči s Nasklee
01:03:15

Alex Wortex | Na Gauči s Nasklee

14.06.2020

#nagauci #nasklee #podcast #alexwortex

Mojím prvým hosťom na podcaste v novom štúdiu a po dlhej dobe face to face nebol nikto  iný ako Alex Wortex. Mnohými obdivovaná, mnohými hejtovaná, pre niekoho nepochopiteľná, pre iného inšpiratívna. Pre mňa bola najprv nepochopiteľná a neskôr inšpiratívna a dodnes je.

KDE NÁS MÔŽETE NÁJSŤ? 

https://www.instagram.com/alexwortex69

https://www.instagram.com/petush.nasklee
https://www.youtube.com/nagaucisnasklee
https://www.youtube.com/nasklee

http://www.nasklee.com

BUDEM VÁM VEĽMI VĎAČNÁ, AK SA PRIDÁTE K ODOBERATEĽOM MÔJHO YOUTUBE KANÁLU ❤

Podcast NA GAUČI Podcasts je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.